komat

Rychlý kontakt: (+420) 380 743 853

Klub

Pokud nejste členem KOMAT klubu, není nic jednoduššího než se zaregistrovat. Registrace je zcela zdarma a členstvím v klubu získáte možnost čerpání slev a výhod ve všech činnostech firmy KOMAT.

Zaregistrovat se do klubu KOMAT

Při zájmu o registraci do Klubu KOMAT využijte následující kontakty:
e-mail: info@komat.cz
telefon: 380 743 853

BENEFITY KOMAT KLUBU

Autoservis
– výhodné zapůjčení náhradního vozu
– do 15 km odvoz domů ZDARMA
– sleva 5% na díly

Pneuservis
– skladování za klubové ceny
– přezutí a vyvážení za klubové ceny

STK
– podložka pod SPZ zdarma

Možnost čerpání časově omezených akcí, zasílaných e-mailem.
Možnost zapůjčení přívěsných vozíku členům klubu.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KOMAT KLUBU

1. Věrnostní program KOMAT klub

1.1. KOMAT klub je věrnostní program, který provozují společnosti KOMAT – STK s.r.o., Dolní Třeboní 196, 382 01, IČ: 251 53 790 a KOMAT a.s. Dolní Třebonín 196, 382 01, IČ: 260 89 505 (dále jen Provozovatel). Cílem programu je poskytnout zákazníkovi více výhod při nákupu zboží a služeb.

1.2. Práva a povinnosti Provozovatele a účastníka programu (dále jen Účastník) jsou upraveny v těchto Všeobecných podmínkách programu KOMAT klub (dále jen Podmínky).

2. Účastníci programu KOMAT klub

2.1. Účastníkem se může stát každá fyzická osoba trvale nebo přechodně žijící na území ČR starší 15 let. Účastníci tvoří výběrový klub. Na přijetí není právní nárok.

2.1.2. Podmínkou přijetí je řádně vyplněná přihláška na provozovnách společností nebo registrace na webu včetně vyplněného souhlasu se zasíláním e-mailů (od 04/2012).

2.2. Členství v KOMAT klubu je bezplatné a může jej získat každý zákazník splňující podmínky uvedené v odstavci 2.1, kterému bude na základě jeho řádně vyplněného registračního formuláře (dále jen Formulář) přidělena klubová karta.

Při registraci na pobočkách společností je Účastníkovi klubová karta předána osobně.

Pokud se Účastník registruje přes internet, odesláním Formuláře potvrzuje svůj souhlas s Podmínkami a klubová karta mu bude předána při nejbližší návštěvě společnosti nebo zaslána poštou. Potvrzení o přijetí registrace obdrží Účastník na e-mail uvedený ve Formuláři.

2.3. Každý Účastník je ve svém vlastním zájmu povinen bezodkladně informovat. Provozovatele o změně údajů uvedených ve Formuláři ve vztahu ke své osobě.

2.4. Na základě předložení klubové karty na provozovnách společností, je Účastník KOMAT klubu oprávněn využívat klubové ceny a bonusy. Seznam klubových cen a bonusů je uveden níže na této stránce, vyvěšen na provozovnách společností KOMAT – STK s.r.o. a KOMAT a.s. a nebo s nimi Účastníka seznámí zaměstnanci společnosti.

Výhody KOMAT klubu mohou být časově omezené a Účastník s jejich aktuálním seznamem bude informován e-mailem.

2.5. V případě ztráty klubové karty, bude Účastníkovi vydána za poplatek 50,– Kč nová klubová karta.

3. Reklamace

3.1. Případy možné reklamace se řídí Reklamačním řádem Provozovatele.

4. Zánik členství v programu KOMAT klub

4.1. Provozovatel je oprávněn zrušit účast jakéhokoliv Účastníka v programu KOMAT klub v případě, že tento porušil Podmínky, nebo úmyslně uvedl ve Formuláři nepravdivé údaje.
4.2. Členství v programu KOMAT klub zaniká také v případě úmrtí Účastníka nebo pokud v KOMAT klubu neproběhla žádná operace za dobu delší než 24 měsíců.
4.3. Zrušení účasti v programu KOMAT klub bude oznámeno Účastníkovi e-mailem.

4.4. Účastník může členství v programu KOMAT klub kdykoliv bez udání důvodu ukončit a to buď osobně v provozovnách společností a nebo e-mailem.

Kontakt

Adresa:
Dolní Třebonín 195, 196
382 01 Dolní Třebonín

Telefon: (+420) 380 743 853
E-mail: komat@komat.cz
Web: www.komat.cz

Další kontakty ZDE.

Copyright 2021 Komat-STK s.r.o. a Komat a.s. – www.komat.cz. Spravuje BEE Webstudio – www.dronbee.cz.