NEODKLÁDEJTE STK PRODLOUŽENÍM PLATNOSTI POVINNÉ KONTROLY! PŘEDEJDETE TÍM PROBLÉMŮM S DOSTUPNOSTÍ TECHNICKÉ KONTROLY!

Chceme předcházet zahlcení stanice STK a možné nedostupnosti této služby po uplynutí doby odkladu platnosti povinné kontroly. Vyzýváme, aby majitelé vozidel technickou kontrolu zbytečně neodkládali.

Přes možnost prodloužení platnosti STK o 10 měsíců, jak vyplývá z vládních protiepidemických opatření, Ministerstvo dopravy doporučuje, pokud je to možné, aby řidiči svá vozidla přistavili na pravidelnou technickou prohlídku v řádném termínu. Opatření má pomoci zejména těm, kteří jsou nemocní, cítí se zdravotně ohroženi, mají auto v depozitu a podobně.

Provozovny STK zůstávají i nadále otevřeny, takže lze v případě potřeby služby využít a udržovat své vozidlo v dobrém technickém stavu, upozornil ministr dopravy Karel Havlíček.

KOMAT Dolní Třebonín má otevřeno každý den, objednat se na STK lze na konkrétní termín na telefonu 606 632 320. Dodržujeme přísná hygienická opatření proti šíření Covid-19.

Více info: https://www.mdcr.cz/Media/Media-a-tiskove-zpravy/Platnost-ridicskych-prukazu-a-STK-je-prodlouzena?fbclid=IwAR2z17BocOXjSptHuFzYD5dAZ6fHD-oKlCMmoF0fr_0tJam5q0kWlSb0tHk

CategoryNews